Muzpony

Polska marka z tradycjami

Towarzyszymy rodzicom od etapu kompletowania wyprawki dla noworodka po moment, w którym dziecko rozpoczyna szkołę podstawową. Doskonałej jakości tekstylia, akcesoria i zabawki dla dzieci – sygnowane przez Muzpony – szyte są z atestowanych materiałów pochodzących z Polski, Francji i Belgii. Stawiamy na jakość i sprawdzoną klasykę, którą odświeżamy nawiązując w kolekcjach do aktualnych trendów.

Oferujemy klientom kompleksowe aranżacje przestrzeni dziecięcej. Meble łączymy z tekstyliami do pokoju dziecięcego takimi jak: pościele, śpiworki, poduszki, ozdobne girlandy, karuzele z pozytywką – wykonane w całości przez firmę macierzystą Pony Design (istniejącą od 1989 r.), za którą stoją lata tradycji w produkcji dla najmłodszych.

Poznajmy się!

O NAS

1. TEKSTYLIA

Tekstylia dla dzieci i zabawki MUZPONY to POLSKI DESIGN. Produkowane są w naszej rodzinnej manufakturze istnejącej 1989 roku (firmę Pony Design tworząca dla takich marek jak Endo, Pinio, Totti).

2. PRODUKTY

Produkty oznaczone jako „dostępne” rzeczywiście są w naszym magazynie. Wysyłamy je z reguły tego samego lub kolejnego dnia roboczego (max. 3 dni robocze).

3. RABATY

Mamy jasny i przejrzysty system rabatowy. Kupując w naszym sklepie meble i akcesoria możesz uzyskać nawet 10% rabatu i dostawę gratis! Pytaj także o inne akcje rabatowe!

4. ZNAMY SIE NA TYM

Wiemy co sprzedajemy – każdy produkt, który proponujemy Wam na tej stronie widzieliśmy i znamy od podszewki.